چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت برگزار شد

کنفرانس بین‌المللی مدیریت

کنفرانس بین‌المللی مدیریت

چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت در دو بخش علمی-پژوهشی (اول و دوم دی‌ماه) در دانشگاه صنعتی شریف و بخش علمی-کاربردی (ششم تا هشتم دی‌ماه) در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

بخش علمی-پژوهشی اختصاص به ارائه مقالات پژوهشگران عرصه مدیریت و کسب‌وکار داشت و ارائه مقاله‌ها در پنل‌های تخصصی نظیر استراتژی، بازاریابی، منابع انسانی، فناوری اطلاعات، مدیریت مالی و حاکمیت شرکتی صورت پذیرفت. به علاوه، کارگاه‌های آموزشی ویژه دانشجویان مدیریت در موضوعات مختلفی از جمله روش‌تحقیق نیز در میان برنامه‌های بخش علمی-پژوهشی کنفرانس قرار داشت.

در بخش علمی-کاربردی، کنفرانس بین‌المللی مدیریت همچون سال‌های پیش پذیرای تعداد زیادی از صاحب‌نظران مدیریت و اقتصاد، اساتید دانشگاهی و مدیران سازمان‌ها و بنگاه‌های بزرگ بود و پنل‌های متعددی برای ارائه سخنرانی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و میزگردهای تخصصی در برنامه سه‌روزه کنفرانس گنجانده شده بود. به علاوه، کنفرانس میزبان پروفسور رابرت گرنت، یکی از برجسته‌ترین چهره‌های حوزه مدیریت استراتژیک و نویسنده یکی از پراقبال‌ترین کتب مرجع استراتژی بود که در دو پنل به ارائه دیدگاه‌ها و نظریات خود پرداخت.

مقالات برتر بخش علمی-پژوهشی کنفرانس به زودی در ویژه‌نامه فصلنامه علوم مدیریت ایران منتشر خواهد شد. به علاوه، فایل ارائه برخی از سخنرانان و چهره‌های کلیدی حاضر در کنفرانس از طریق سایت رسمی کنفرانس به نشانی Irimc.com در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.