دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه برگزار شد

دوازدهمین کنفرانس مدیریت پروژه

دوازدهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه با حضور گسترده صاحب نظران، اساتید و علاقه‌مندان حوزه مدیریت پروژه و سازمان‌های پروژه محور، ۲۴ و ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار شد.

این رویداد بین‌المللی که توسط گروه پژوهشی صنعتی آریانا و با همکاری انجمن مدیریت پروژه ایران برگزار شد، میزبان بیش از ۱۵۰۰ نفر از مخاطبان حوزه مدیریت پروژه بود و شرکت‌کنندگان با هدف آشنایی با دانش روز مدیریت پروژه و ارتقا مهارت‌های حرفه‌ای از بخش‌ها و پنل‌های متنوع و مختلف کنفرانس استفاده کردند.

دوازدهمین کنفرانس مدیریت پروژه

کنفرانس مدیریت پروژه در این دوره میزبان بیش از ۲۰ سخنرانی در خصوص شرایط و فضای کسب‌وکارهای پروژه‌محور توسط مقامات ارشد دولتی، اساتید دانشگاه و سخنرانان بین‌المللی بود که در میان این سخنرانی‌ها، حضور رئیس سابق انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA) با استقبال فراوان شرکت‌کنندگان روبه‌رو شد. به علاوه، بیش از ۲۰ کارگاه آموزشی برای آموزش آخرین تکنیک‌های مدیریت پروژه در برنامه کنفرانس پیش‌بینی شده بود که این کارگاه‌ها مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. در بخش تجارب دریافتی توسط دبیرخانه کنفرانس مدیریت پروژه، ۱۲ نمونه تجربه سازمانی برگزیده و به صورت شفاهی ارائه شد؛ همچنین از بیش از ۲۵۰ مقاله پژوهشی دریافتی توسط دبیرخانه کنفرانس، ۲۰ مقاله بصورت شفاهی و ۶۰ مقاله به صورت پوستری در کنفرانس ارائه شد.

در صورتی که علاقه‌مند به استفاده از محتوای دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه هستید، می‌توانید از طریق سایت هم‌آموز به فیلم‌های کنفرانس دسترسی داشته باشید.