همایش در مسیر حرفه‌ای شدن برگزار شد

انتشارات آریاناقلم چهارمین نشست تخصصی کتاب خود را در تاریخ در ۲۶ تیر ماه ۹۶ پیرامون مجموعه کتاب‌های مدیر حرفه‌ای برگزار کرد. در این نشست که در سالن اسناد و آرشیو ملی ایران و با همکاری سازمان کتابخانه ملی ایران برگزار شد؛ حسین اکبری مدرس و مشاور مدیریت، غلامرضا صفاکیش عضو شورای عالی انجمن مدیریت پروژه ایران و محمد بهرامپور مربی و مدرس فن بیان  و سخنرانی به عنوان میهمان حضور داشتند و هر یک بخشی از تجربیات منحصربفرد خود را درباره مدیریت حرفه‌ای عنوان کردند.

در  ادامه همایش نیز، سمیه محمدی، مدیر عامل انتشارات آریانا قلم و محمدعلی معین‌فر، یکی از مترجمان این مجموعه کتاب، در مورد روند کار و ظرافت‌های خاص انتشار این مجموعه کتاب صحبت کردند. نشست‌های تخصصی کتاب آریاناقلم با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، معرفی آخرین کتب منتشره آریاناقلم و برقراری ارتباط میان مخاطبان، مترجمان و صاحب‌نظران برگزار می‌شود.

مجموعه کتاب مدیر حرفه‌ای در شش جلد و با بیانی کاربرده و ساده توسط انتشارات آریانا قلم در بهار ۱۳۹۶ منتشر شده است. عناوین این مجموعه کتاب شامل اخلاق حرفه‎‌ای، عملکرد حرفه‌ای، ارتباطات حرفه‌ای، رهبر حرفه‌ای، ارائه حرفه‌ای و مذاکره حرفه‌ای است.