ثبت نام در دوره

دوره جامع تحلیل گری مالی و سرمایه گذاری مبتنی بر استاندارد بین المللی CFA
{مورد تأیید کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار}
فهرست کلاس های CFA در آریانا
indexCourse

تمرکز اصلی کلاس های فوق که مجموعا ۱۹۲ ساعت طی ۴۸ نیمروز و یا ۲۴روز خواهد بود، آموزش مباحث CFA به صورتی است که افراد بتوانند با تسلط بر مطالب مطروحه، توانایی استفاده از آنها را در فعالیتهای مرتبط را داشته باشند و علاوه بر این آمادگی کامل برای شرکت در آزمون سطح ۱ را کسب نمایند.

آزمون شبیه سازی شده:

با توجه به طولانی بودن زمان آزمون CFA ، برای فراگیران بسیار مهم است که توانایی پاسخگویی به تعداد زیادی سوال در مدت زمان طولانی را داشته باشند. هر آزمون در دو نوبت صبح و بعد از ظهر (۱۲-۹ و ۱۷-۱۴) برگزار می گردد و داوطلبان طی این مدت باید به ۲۴۰ سوال (۱۲۰ سوال در هر نوبت) پاسخ دهند. در صورتی که تعداد دانشجویانی که در آزمون ثبت نام میکنند به حد نصاب لازم برسد، یک نوبت آزمون آزمایشی شبیه سازی شده به صورت رایگان برگزار خواهد شد. در پایان آزمون حل تشریحی سوالات به شرکت کنندگان داده خواهد شد.

نحوه ثبت نام:

همانطور که انتظار می رود، کسب معتبرترین استاندارد بین المللی در زمینه مالی و سرمایه گذاری به آسانی ممکن نخواهد بود و نیاز به تلاش و مطالعه جدی داوطلبان دارد. گستردگی مطالب ارائه شده در این استاندارد از یک سو و انگلیسی بودن منابع اطلاعاتی از سوی دیگر، برخورداری از حداقل قابل قبول آمادگی قبلی را برای حضور در این دوره ضروری نموده است. لذا علاقه مندان به شرکت در دوره جامع CFA باید جهت حضور در این دوره مراحل زیر را طی نمایند:

تکمیل و ارسال فرم ثبت نام به دبیر خانه دوره از طریق نمابر یا ایمیل
حضور در مصاحبه حضوری و احراز شرایط لازم (در صورت نیاز)
واریز شهریه دوره از طریق درگاه پرداخت الکترونیک آریانا در همین صفحه و یا به حساب سیبای شماره ۰۱۰۶۱۴۸۸۸۰۰۰۷ به نام شرکت پژوهشی صنعتی آریانا (قابل پرداخت در تمامی شعب بانک ملی) و ارسال مدارک به دبیرخانه

توضیحات ضروری:ظرفیت دوره حدود ۲۰ نفر است و با توجه به این محدودیت اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام و مدارک را ارسال نمایند.
مبلغ هر دوره شامل: حضور در دوره، منابع آموزشی، پذیرایی میان برنامه و گواهینامه حضور خواهد بود.
شرکت کنندگان در صورت تمایل به انصراف از حضور در دوره باید حداقل ۱۰ روز قبل از تاریخ شروع دوره مراتب را به صورت مکتوب به دبیرخانه اعلام نمایند و دبیرخانه در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر قادر به عودت % ۸۰ مبلغ پرداختی خواهد بود.
برگزاری دوره ها در محل سازمان ها به شکل اختصاصی و با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد.